WORLDFOOD İSTANBUL PAYDAŞLARIYLA INSTAGRAM’DA “BİREBİR” KONUŞUYOR!

170

Paydaşlarıyla bilgi alışverişi yapmak ve geçtiğimiz bu süreç içerisinde ve sonrasında sektörü nelerin beklediğini daha iyi anlayabilmek adına WorldFood İstanbul, “Paydaşlarımızla Birebir” adlı canlı yayın sohbetlerini düzenliyor. Her bölümde sektörün farklı noktalarından uzmanları konuk edeceği seride, bu haftaki konuğu: Aşçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Keleş.

Türkiye ekonomisinin taşıyıcı sektörleri için düzenlediği fuarlar ile her yıl binlerce yabancı yatırımcıyı yerli iş ortakları ile bir araya getiren Hyve Group, 2-5 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleştireceği 28. WorldFood İstanbul öncesinde düzenlediği etkinlikler ile paydaşlarını “yeni normale” hazırlıyor.

Türkiye’nin; bölgesel ve küresel gıda pazarındaki gücünü arttırmasına, etkinlik alanını geliştirmesine ve yeni iş birliği fırsatları ile Anadolu’nun lezzetlerini dünyanın dört bir yanına ulaştırılmasına önemli katkılar sunan ve imkanlar yaratan Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı – WorldFood İstanbul, “Paydaşlarımızla Birebir” sosyal medya buluşmalarında bu hafta Aşçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Keleş’i ağırlıyor. 8 Mayıs Cuma günü saat 18:00’de, WorldFood İstanbul Instagram hesabı @worldfoodistanbul sayfasında Hyve Group İçerik ve Etkinlik Yöneticisi Zeynep Gülşen yönetiminde gerçekleştirilecek canlı yayında “Gastronominin Tarifleri Değişiyor!” mu konuşulacak. Covid-19 sonrasında Türkiye’yi gastronomi turizminin açısından bekleyen yeni dinamikler, sektör temsilcilerinin bu “yeni normal”e nasıl hazırlanacağının detayları, WorldFood İstanbul’un “Paydaşlarımızla Birebir” serisinde gündeme getirilecek.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz