TRENDEKİ YABANCI’NIN MART SAYISI YAYINDA!

712

Aylık öykü uygulaması TrendekiYabancı’nın ondokuzuncu sayısı“Pencere” temasıyla yayımlandı. Sultan Komut, B.J. Novak, Kerem Işık, Ayhan Koç, Onur Selamet, Deniz Tekin, Luis Carlos Fuentes Ávila bu sayıda sizi bekliyor.

Canan Sancak,Ryan Bradford, Sultan Komut, Imbolo Mbue, Mizgin Bulut, Merve Yakut, Yeşim Erdem, B.J. Novak, Büşra Küçük, Michelle Ross, Kerem Işık, Ayhan Koç, Onur Selamet, Deniz Tekin, Luis Carlos Fuentes Ávila, Joe P. Squance, Ayşen Işık, Utku Fırat Özçelik, Tarık Çelik, Yeşim Günay öyküleriyle TrendekiYabancı’nın mart sayısında.

TrendekiYabancı’da online olarak ücretsiz okuyabileceğin Can Yayınları kitapları: Tekinsiz Hikâyeler, Mürver Ağacı, Dr. Jekyll ve Mr. Hyde, Yaman Adam, Şeytani Öyküler, Bir deBaktım Yoksun, Nyarlathotep, EvvelotelSaklı, Sular Ne Güzelse, Bize Umut Gerek, Trajik Nüans, Yaz Korkuları, Yalnız Uyuyanlar İçin, Oysa Herkes KendisiyleMeşgul, Yufka Yürek, Aşka İnanmayanlar İçin Aşk Öyküleri, Çok Özel İsimler Sözlüğü, Şen Saat, Gece Yolculuğu, Düşler, Kâbuslar ve Gelecek Masalları,Temiz Kâğıdı.

TrendekiYabancı’nın yeni sayısı, App Store ve Google Play Store’da yayında! Hemen indir, abone ol, cebinde hep bir hikâye olsun. Uygulamayı indirerek bugüne kadar çıkan tüm sayılara erişebilirsiniz.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz