TATLARIN KÖKENİ 24KITCHEN EKRANLARINDA!

1315
El Paso was once part of Mexico. Its border location defines the region?s identity and the complexity of America?s political landscape. Padma eats her way through this border city while discovering the origins of one of America?s most beloved cuisines. Padma cooks with Emiliano Marentes - the first generation Mexican American owner of the modern, Elemi in the "Burritos at the Border" episode of TASTE THE NATION.

24Kitchen ekranlarının Emmy ödüllü yemek yarışması “Top Chef”in sunucusu PadmaLaksmhi, Amerika’nın çeşitli ve zengin yemek kültürünün sırlarınıizleyicilerle paylaşmaya devam ediyor.

Ödüllü yemek kitabı yazarı PadmaLaksmhi, Amerika’nın bugünkü yemek kültürünün nasıl şekillendiğini,Amerika’da bulunan farklı kültürleri ve bu kültürlerin yeme alışkanlıklarının nasıl olduğunu 24Kitchen ekranlarında izleyicilerle paylaşıyor.

“Padma Lakshmi ile Tatların Kökeni” 6 Nisan’dan itibaren her salı saat 11.00’de 24Kitchen Ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

Dünyaca ünlü şefleri ve kaliteli içerikleriyle bir yemek kanalından çok daha fazlası olan 24Kitchen D-Smart, KabloTV, Tivibuve TV+ platformlarından izlenebiliyor.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz