Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (BAKSM) Şubat ayında, tiyatro ve müzik dünyasının yıldızlarını Beylikdüzü’nde ağırlayacak. Sanatseverler, Beylikdüzü Belediyesi’nin hazırladığı birbirinden güzel sanatsal etkinliklerde, keyifli dakikalar yaşayacak.

Şubatayında, Beylikdüzü’nde yıldızlar geçidi yaşanacak. BAKSM’de düzenlenecek tiyatro, gösteri ve konserlerde vatandaşlar sanat dolu günler geçirecek. ‘Erkan Taşdöğen, Şener Şen, İlhan Şeşen, Mesut Süre, Şevket Çoruh, Murat Akkoyunlu, Karsu, Genco Erkal, Tülay Günal, Ozan Güven, Günay Karacaoğlu, Kaan Sekban, Pelin Akil, Müjdat Gezen, Suna Keskin, Melek Baykal’ gibi isimlerin önplana çıktığı BAKSM Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri, 1 Şubat Cumartesi günü, Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu konseriyle başlayacak.

Zengin Mutfağı BAKSM’de Sahnelenecek

BAKSM Beylikdüzü Sahnesi’nde, Şubat ayı boyunca tiyatro dünyasının ünlü isimleri, sanatseverlerle buluşacak. Şubatayının ilk tiyatro etkinliği olan Karmakarışık’ta, Devlet Tiyatrosu oyuncuları 5-6 Şubat’ta BAKSM sahnesinde olacak. Duayen oyuncu ŞenerŞen ‘ZenginMutfağı’ adlı oyunla izleyenleri kendine hayran bırakırken Müjdat Gezen’in Yılmaz Özdil’in kitabından oyunlaştırdığı ‘M. Kemal’de izleyiciler, Mustafa Kemal’in yaşamından kesitleri izleyecek. ‘Tartuffe, Westend, Bir Baba Hamlet, Yaşamaya Dair, Nereye Gitti Bütün Çiçekler, Don Kişot’um Ben, Son Beş Yıl Müzikali, Ahududu’ ile Youtube’daki İlişki Testi program ile büyük beğeni toplayan komedyen Mesut Süre’nin ‘SizHepiniz Ben Tek’ adlı stand up performansı ve Beylikdüzü Belediye Tiyatrosu’nun Bayağı Komik adlı DoğaçlamaTiyatro Gösterisi de Şubat’ta BAKSM’de sahnelenecek oyun ve gösteriler arasında yer alıyor. Şubat ayı programında minik tiyatroseverler ise ‘Kral Şakir, Charlie’nin Çikolata Fabrikası, Niloya, Prof Pi Show vePepee’ adlı oyunlarda çok eğlenecek.

Müziğin Melodileri Beylikdüzü’nü Saracak

BAKSM Beylikdüzü Sahnesi, Şubat ayında müzik dünyasının ünlü isimlerine de ev sahipliği yapacak. 1 Şubat’ta Türk Halk Müziği’nin iki usta ismi Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu sevenleriyle BAKSM’de buluşacak. 13 Şubat’ta usta müzisyen İlhanŞeşen, unutulmaz aşk şarkılarını, Beylikdüzü’nünyetenekligençlerindenoluşanBeylikdüzüGençlikSenfoniOrkestrası’nıneşliğindesevgilileriçinseslendirecek. Genç müzisyen Karsu, 16 Şubat’taki konserinde dinleyicilerin yüreğine dokunurken ünlü müzisyen Bülent Ortaçgil ise 28 Şubat’ta BAKSM’de seslendireceği şarkılarla müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

BAKSM’de düzenlenen etkinlikler hakkında bilgi almak isteyen sanatseverler www.beylikduzu.istanbul adresine girerek etkinlik takviminden detaylı bilgiye ulaşabilir; etkinliklere ait biletleri ise BAKSM gişesinden ve Biletix’ten temin edebilirler.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz