Yıldızını parlayan isimleri arasında yer alan Tahsin Hasooğlu’nun kahkaha turnesi başladı.

Tahsin Hasoğlu, BKM Mutfak Organizasyonu ile çıktığı turnede İzmir, Ankara, Mersin, Adana ve Trabzon’daki hayranlarına kahkahalı dakikalar yaşatacak. Hasoğlu, turne programı arasında iki kez de BKM Mutfak Çarşı’da sahneye çıkacak.

Tahsin Hasoğlu’nun komedideki yükselişi günbegün artıyor. Komediye 10 yıl önce dijital platformlarda açtığı kanalda yayınladığı içeriklerle başlayan Hasoğlu, ‘Başakşehir’in Tek Taraftarı’, ‘Gamsız Teknik Direktör Arif’, ‘Kafa Adam İrfan’ tiplemeleriyle ünlendi.

Tahsin Hasoğlu, videolardan elde ettiği beğeni ve paylaşım etkileşimiyle dikkatini çektiği Gani Müjde ile tanışmasının ardından çalışmalarını profesyonel hale getirerek senaristlik ve oyunculuk yapmaya başladı. Çeşitli TV projelerinin senaryo ekibinde yazarlık yapan Hasoğlu, 2016 yapımı komedi filmi ‘Bizans Oyunları’ adlı sinema filminde rol aldı.

Birçok konuda 200’ü aşkın içerik hazırlayan Tahsin Hasoğlu’nun, özelikle futbol konulu mizah videoları ulusal TV kanallarında yayınlanırken milyonlarca sosyal medya kullanıcısı tarafından da büyük beğeni topladı. Yeni nesil komedyenler arasında seçkin bir konuma sahip olan Hasoğlu, dijital platformlarda komedide kazandığı başarıyı sahnelere de taşıdı. Hasoğlu’nun BKM Mutfak iş birliğiyle sahnelediği stand up gösterileri büyük ilgi görüyor

Stand-up programı şöyle:

17 Ocak: Route (Ankara)

28 Ocak: AKM (Mersin)

29 Ocak: Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu (Adana)

30 Ocak: BKM Mutfak Çarşı (İstanbul)

31 Ocak: Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezi (Trabzon)

1 Şubat: CKM (İzmir)

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz