“SENİ BULDUM YA!”DAN İLK FRAGMAN YAYINDA!

1403

Reha Erdem’in 13 Mart Cumartesi itibarıyla MUBI’de seyirciyle buluşacak olan yeni filmiSeni Buldum Ya!‘dan ilk fragman yayınlandı. Reha Erdem’in yazdığı ve 2020 Nisan’ında karantinaya kapanan İstanbul’da Zoom üzerinden çektiği kara komedi, Serkan Keskin, Nihal Yalçın, Bülent Emin Yarar, Ezgi Mola, Taner Birsel, Tilbe Saran, Esra Bezen Bilgin, Tansu Biçer ve Ecem Uzun’u bir araya getiriyor. Karantinayı fırsat bilip çevrimiçi bir suç ağı kurmuş iki dolandırıcının ve bu ağa yakalanan insanların yaşadığı trajikomik olayları konu alan film, 13 Mart’tan itibaren ilk kez ve sadece MUBI’de izlenebilecek.

Sinemamızın auteur yönetmenlerinden Reha Erdem’in seyirciyle ilk kez MUBI’de buluşacak son filmi Seni Buldum Ya!’dan ilk fragman yayınlandı. Reha Erdem’in yazdığı ve 2020 Nisan’ında karantinaya kapanan İstanbul’da Zoom üzerinden çektiği kara komedi türündeki film, 13 MartCumartesi gününden itibaren sadece MUBI’de gösterimde olacak.

Yapımcılığını Ömer Atay ve Serra Ciliv’in üstlendiği Seni Buldum Ya!, pandemi dönemini fırsat bilerek çevrimiçi bir suç ağı kuran iki dolandırıcının ve bu ağa yakalanan insanların korku, endişe ve bir o kadar da başkaldırı, heves, empati, aşk ve dans dolu hâllerini anlatıyor.

Ecem Uzun

Oyunculara özel yazılmış roller

Maskesiz evden çıkamayacak hâle gelmiş insanların yaşadığı bir dünyada geçen ve masumun suçluya, suçlunun da masuma dönüştüğü film, Serkan Keskin, Nihal Yalçın, Bülent Emin Yarar, Ezgi Mola, Taner Birsel, Tilbe Saran, Esra Bezen Bilgin, Tansu Biçer ve Ecem Uzun’u ilk kez aynı projede bir araya getiriyor. Oyuncuları kendilerine özel olarak yazılmış rollerde ve kendi evlerinde izleyeceğimiz Seni Buldum Ya!, tüm Reha Erdem filmleri gibi insanlık hâlimize ayna tutuyor. Bunu da çoktandır unuttuğumuz bir neşe ve bolca kahkahayla süslüyor.

13 Mart 2021 tarihinden itibaren sadece MUBI’de gösterilecek Seni Buldum Ya!’nın fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

SENİ BULDUM YA! / HEY THERE!

2021, Türkiye

Dijital, Türkçe, 82’

Yazan ve Yöneten: Reha Erdem

Yapım: Atlantik Film

Yapımcı: Ömer Atay, Serra Ciliv

Kurgu: Reha Erdem

Kamera: Reha Erdem, Özkan Karaköse

Yapım Ekibi: Kaan Mestut, Gizem Başaran

Afiş/Logo: Kiraz Erdem

Teknik destek: Umut Aral, Ufuk Çetinkaya

Oyuncular

Serkan Keskin – Felek

Nihal Yalçın – Nurperi

Bülent Emin Yarar – Kerim

Ezgi Mola – Seçkin

Taner Birsel – Cemil

Tilbe Saran – Arzu

Esra Bezen Bilgin – Tuba

Tansu Biçer – Rifat

Ecem Uzun – Ceren

Konuk Oyuncu: Nilay Yazıcıoğlu

Reha Erdem

Karantina zamanlarında İstanbul. Felek ve Kerim düzeni kurmuşlar: Haklarında istihbarat topladıkları insanların bilgisayarlarına sızıyor, evlerinde onları hazırlıksız yakalıyor ve dolandırıyorlar. İşleri kolay; suç diyorlar, devlet diyorlar, soyuyorlar. Fakat İstanbul burası, insanın her türlüsü var. Akademisyeni, tapucusu, hazinecisi, liposuction’cısı. Suçundan ödü kopanı ve suça suç demeyeni, hepsi burada. Ama bu hikâyenin kurbanı ve korkanı varsa, kafa tutanı, deli edeni, aşık edeni de var. Ve tabii o zaman dans da var!

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz