ŞEHİR TİYATROLARI EVİNİZE MİSAFİR OLUYOR, PERDE KAPANMIYOR

178

Küresel bir salgına dönüşen ve ülkemizde de etkisini artıran Koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle perdelerini kısa bir süreliğine kapatan Şehir Tiyatroları, kültür-sanat hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. Sanatseverlere İnternet ortamında ulaşmak için çalışmalarını sürdüren Şehir Tiyatroları, eğitimlerine bir süre ara verilen çocuklar ve yetişkinler için 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nde perdeleri Online platformda açacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’ndan bu konuda yapılan açıklama şöyle: “Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla, ülke genelinde alınan tedbirler kapsamında maalesef bizler de geçici olarak bir süredir etkinliklerimizi durdurmuş bulunmaktayız. Ancak, kültür-sanat hizmetlerimizi sanatseverlere Online ulaştırmak için çalışmalarımız sürüyor. Eğitimlerine bir süre ara verilen çocuklarımız ve yetişkinler için 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nde perdeleri kapatmıyoruz. İBB Şehir Tiyatroları’nın daha önce sahnelediği, bir çocuk ve bir yetişkin oyununu, https://kultursanat.istanbul/ adresinden sanatseverlerle buluşturuyoruz.”

İBB Şehir Tiyatrolarını, kultursanat.istanbul ve İBB Kültür mobil web uygulaması ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

kultursanat.istanbul

27 Mart Cuma günü saat 20.00

Geç Kalanlar

28 Mart Cumartesi saat 14:00

Pollyanna

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz