SAHNE DÖVÜŞ TEKNİKLERİ

182

Bruce Lee’nin en üst seviyedeki öğrencilerinden Dan Inosanto ile birebir çalışmış olan Adnan Erzen’in Famelog Academy’de gerçekleştireceği Sahne Dövüş Teknikleri başlıklı 3 günlük atölye çalışması için kayıtlar başladı. Pek çok tiyatro oyunu, dizi ve filmin dövüş koreografisini de üstlenen deneyimli eğitmen Adnan Erzen’in öğrencilerle birebir çalışmalar da yapacağı atölye çalışması 5, 12 ve 19 Ocak Pazar günleri gerçekleşecek.

Sanat ve medya akademisi Famelog Academy, dersleri devam eden Oyunculuk Okulu, Senaryo Yazarlığı Okulu ve Sanat Yönetmenliği Okulu’nun yanı sıra düzenlendiği atölye çalışmalarında da her biri alanında usta isimleri ağırlıyor.

Famelog Academy’nin düzenlediği Sahne Dövüş Teknikleri atölye çalışmasının eğitmenliğini, Bruce Lee’nin en üst seviyedeki öğrencilerinden Dan Inosanto ile birebir çalışmış olan Adnan Erzen üstleniyor. Çok sayıda tiyatro, dizi ve filmin dövüş koreografisini üstlenen ve uzun yıllardır sahne dövüş teknikleri üzerine dersler veren Erzen, hem Türkiye’de hem de yurt dışında konuyla ilgili seminerler de düzenliyor.

5, 12 ve 19 Ocak 2020 Pazar günleri 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan Sahne Dövüş Teknikleri atölye çalışmasında deneyimli eğitmen, mesafe, güvenlik ve reaksiyon; kamera pozisyonları ve hareketleri; oyun devamlılığı ve uygulama; nesnelerin aksiyon sahnesinde kullanımı; çoklu saldırı koreografisi hazırlama gibi konuları ele alacak.

Sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleşecek olan 3 günlük çalışmaya katılmak için 0542 301 32 63 numaralı telefondan ya da academy@famelog.com adresine mail göndererek bilgi alınabilir.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz