PAYLAŞTIĞIMIZ DÜNYANIN GÜZELLİKLERİ DOCUBOX HD EKRANLARINDA

603

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde HD kalitesiyle izleme deneyimi sunan belgesel kanalı DocuBoxHD, ilginç yapımlarıyla muhteşem keşiflerin kapısını açıyor.

Şubat ayında DocuBox HD ekranlarında, “Paylaştığımız Dünya” belgesel serisinde üzerinde yaşadığımız “soluk mavi noktanın” güzelliklerini ve bu güzellikleri koruma sorumluluğumuzu hatırlayacağız. Çevreye verilen zararı düzeltmeye çalışan insanları bulmak için dünyayı gezen veteriner, biyolog ve maceraperest Mannaïg de Kersauson’a eşlik edeceğiz.

İnsanoğlunun doğayla uyum içinde yaşamak için bulduğu yeni veya eski yöntemlerin arayışında olan Kersauso’nundünyanın farklı yerlerinden bilim insanlarıyla, uzmanlarla ve bölgeden kabile üyeleriyle bu çevre sorunları ve bu dengenin nasıl tekrar kurulabileceği hakkında konuşmalarına tanık olacağız.

DocuBox HD “Paylaştığımız Dünya (Sharingthe Earth)” Belgesel Serisi:

  • Tayland              / 22 Şubat Pazartesi, Saat 23:00
  • Madagaskar / 23 Şubat Salı, Saat 20:00

DocuBox HD yayınlarına, seçkin TV platformları KabloTV Kanal 122, D-Smart Kanal 58 ve Vodafone TV kanal 163 üzerinden ulaşılabiliyor. DocuBox HD içeriklerine ayrıca, FilmBoxwebsitesi ve FilmBox + uygulamasıkullanılarakbilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz