MSABOX’LA KENDİ MUTFAĞININ ŞEFİ OL!

759

Tüm dünyayı etkisi altına alan, iş modellerini ve gündelik alışkanlıkları değiştiren pandemi; hijyenik ve güvenli gıdaya, doğru pişirmeye ve doğru beslenmeye ilgiyi de artırmayı sürdürüyor.Mutfak Sanatları Akademisi (MSA)’nın bu ilginin giderek yükseleceğini öngörerek tüketicilere sunduğu MSA BOX’lar, farklı ve yepyeni bir mutfak deneyimi sunarak herkesi kendi mutfağının şefi olmaya davet ediyor.Ön hazırlığı MSA tarafından yapılmış, sipariş sonrası evde kısa bir işlemle son haline getirilebilecek lezzetli yemekler, pratik ürünler ve taptaze lezzetlerden oluşan MSA BOX’lar, bireylerin mutfak konusunda eğitilmesi, bilinçlendirilmesi ve mutfaktaki özgüveninin artırılması yönündeki MSA vizyonunu da destekliyor.

MSA BOX hizmeti ile profesyonel mutfaklarda görmeye alıştığımız sevilen lezzetlerin ev ortamında da kolayca hazırlanabilmesini sağlayan MSA, mutfak severlere‘adeta profesyonel mutfakta bir şef gibi yemek hazırlayabilme’ deneyimi yaşatıyor. https://msabox.msa.com.tr üzerinden seçtiğiniz kutudaki malzemeleri evde kolayca birleştirerek son dokunuşlarınıyapacağınız yemekler, mutfakta hayat kurtaran pratik yan ürünler, siparişiniz üzerine hazırlanan taze ve tüketilmeye hazır lezzetlerden oluşanMSA BOX,70’i aşkın seçeneklesunuluyor.

MSABOX bir ‘hazır yemek’ değil

Ön hazırlığı MSA tarafından yapılmış MSABOX ürünlerini satın alan mutfak severler, ürünü son halinde yani ‘yemeye hazır’ olarak almıyor. Bu haliyle hazır yemek ürünlerinden tamamen ayrışan MSABOX ürünlerini tercih eden tüketiciler, ürünlerle birlikte kendileri için hazırlanmış talimatları da ürünle birlikte alarak mutfağa giriyorlar. Tarifler ayrıca satın alma sonrasında gönderilen teslimat maillerinin içinde de gönderiliyor. Öte yandan, MSABOX’lardaki tüm ürünler kişi adedine göre önceden ölçülmüş, porsiyonlanmış olduğu için nihai yemek ortaya çıktığında gıda atığı söz konusu olmuyor.

MSA şefleri tarafından geliştirilmiş inovatif kategoriler

7’den 70’e herkes tarafından kolaylıkla hazırlanabilen MSA BOX ürünleri, hâlihazırda FullBox, PartyBox, FunBox, NoworLaterBox, GlutenFreeBox, VeganBox, Rawbox, FreshBox, SweetBox ve ToolBox kategorileri altında satışa sunuluyor. Yeni yıl, Sevgililer günü gibi özel dönemlerde ise menüye mutlaka döneme özel bir ziyafet kiti ekleniyor ve önceden sipariş alınıp özel gün öncesinde teslimat sağlanıyor. 2021 Ocak ayı itibariyle 70’i aşkın MSABOX ürünü mutfak severler ile buluşurken her ay mutlaka yeni ürünler, MSA mutfaklarında şefler tarafından yapılan Ar-Ge faaliyetleri ve denemeler sonrasında mutfak severler ile buluşuyor. MSABOX kategorilerinden sadece ToolBox gıda dışı ürünleri ile sunulurken, kategorinin yakın zamanda mutfakta daha çok zaman geçirmek için isteyenler için farklı mutfak gereçlerini kullanım eğitimleri ile birlikte satışı planlanıyor.

Kurumsal MSAWorkshopBox çözümü ile interaktif bir deneyim

MSABOX’ın kurumlara özel olarak kurgulanan MSAWorkshopBox çözümü ise pandemi döneminde çalışanlarına yönelik mutfak eğitimleri planlayan kurumlara yönelik olarak lanse edildi. Kurumlar ile birlikte tasarlanan eğitim içeriğine göre tıpkı MSA mutfaklarında workshop’larda olduğu gibi seçilen reçetelere uygun olarak ölçülmüş, porsiyonlanmış ve özel olarak paketlenmiş MSAWorkshopBox’lar, katılımcıların adreslerine teslim ediliyor. MSAWorkshopBox’ın içinden çıkan yönlendirmeler ile katılımcılar canlı veya önceden kaydedilmiş MSA workshop eğitimlerine katılabiliyor, MSA Eğitmen Şefleri ile planlanmış olan reçeteleri birlikte pişiriyor, interaktif bir mutfak deneyimi yaşayabiliyorlar.

MSA kalite ve güvencesiyle günlük olarak hijyenik mutfaklarda hazırlanan MSA BOX’lar, haftanın 7 günü sipariş edilebiliyor.  Saat 11.00’a kadar verilen siparişler aynı gün 12.00-18.00 saatleri arasında, 11.00’dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün 12.00-18.00 saatleri arasında MSA’dan teslim alınabiliyor ya da eve teslim edilebiliyor.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz