MİRAY’IN KOMEDİ TAKVİMİ

0

Gündüzleri avukatlık, akşamları ise komedyenlik yapan Miray, Aralık ayında 5 kez sahneye çıkarak seyircilerine kahkaha attıracak.

Miray, çocukluk hayali oyunculuk üzerine olan dürtüsünü bastırmak için özel dersler aldı. Ayrıca katıldığı oyunculuk kursundan bir arkadaşının aracılığıyla BKM Mutfak Açık Mikrofonu izlemesi Miray’ın komedyenlik kariyerinin başlamasına neden oldu. Miray, stand up yapanları kıskanarak ‘Ben de sahneye çıkabilirim,’ demesiyle kendini Açık Mikrofon’da stand up yaparken buldu. Komedyenlik üzerine olan yeteneği keşfedilmesiyle de profesyonel komedyen oldu.


‘Meğer ben doğuştan komedyenmişim ama geç fark etmişim’ diyen Miray, gündüzleri müvekkillerinin davaları için adliyede avukat olarak hakim karşısına, akşamları ise komedyen olarak seyircilerinin karşısına çıkıyor. ‘İnsanları güldürmekten büyük bir keyif alıyorum. Bu nedenle komedyenliği seviyorum,’ diyen Miray, kısa sürede komedyenlik kariyerinde önemli ilerleme sağlamasıyla stand up gösterilerinin vazgeçilmez isimlerinden oldu.


Stand up gösteri takvimi her geçen gün biraz daha yoğunlaşan Miray, Aralık ayında 5 kez sahneye çıkacak.

Miray’ın Stand up Takvimi

12 Aralık: Barış Manço Kültür Merkezi
13 Aralık: BKM Mutfak Çarşı
20 Aralık: Ankara Route
21 Aralık: Bodrum Mi Terrace
27 Aralık: İzmir Performance Hill  

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz