MİNİK RESSAMLARDAN PAHA BİÇİLMEZ BİR SERGİ

48

Mastercard, pandemi sürecinin evlerde devam ettiği bugünlerde 23 Nisan’ı evlerinde kutlayacak olan çocukları unutmadı. Paha Biçilemez İstanbul platformu, çocukların eserlerinden oluşan pahabiçilemez sanal resimsergisini ikinci yılında da düzenlemeye devam ediyor.

Yaşamın evlerde devam ettiği bugünlerde Mastercard, hayatın bazı anlarını, paha biçilemez bir deneyime dönüştürüyor. MastercardPaha Biçilemez İstanbul platformu,ikinci yılında da 23 Nisan’a özel bir sanal resim sergisi düzenleyerekçocukların sanatsalgelişimini destekleyecek paha biçilemez bir anı sunuyor. Bu yıl“EvcilDostlarımız” ya da “Bahar” olmaküzereikitemadanoluşansergiyeTürkiye’nin her yerinden ve her yaştançocukistediğitekniğikullanarakçizeceğiresimlerlekatılabilecek. Sergiiçingönderilen her resimsanalgaleridebulunançerçevelerleasılarakyeralacak. 

Sergiye katılmak isteyenlerin tek yapmaları gereken,çocuklarınınçizdikleri resimleri 31 Mayıs 2021 tarihine kadar www.pahabicilemezistanbul.com üzerinden yapılan yönlendirmeleri takip ederek paylaşmak. Sergi sürekli ziyarete açık olacak.

Sanal resim sergisini Paha Biçilemez İstanbul websitesi üzerinden dileyen herkes ziyaret edebilecek. Sanal resim sergisini gezen ziyaretçiler, resimlere tıklayarak resmin büyük halini, resmi yapan çocuğun adını, yaşını ve varsa resmin adını görebilecekler. Sergi bitiminde sergiye resimleriyle katılan çocuklara Mastercard tarafından katılım ve teşekkür belgesi gönderilecek.

Mastercard Paha Biçilemez İstanbul Platformu’nun kullanıcılarına özel olarak sunduğu deneyimler sadece resim sergisiyle sınırlı değil.  Platformda yer alan diğer deneyimler için www.pahabicilemezistanbul.com sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz