MART AYINDA FİLMBOX EKRANLARINDA KADIN YILDIZ YAĞMURU

501

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema filmleriyle ekranları heyecan ve eğlenceyle aydınlatıyor.

8 Mart Kadınlar Günü ve Mart ayının diğer Pazartesileri, dünyaca ünlü aktrislerin başrolde olduğu, heyecan, romantizm ve eğlence dolu birbirinden güzel filmler, keyifli filmlerin adresi FilmBox ekranlarında yer alacak; kadın yıldızların ışığı 21:30’da ekranlara yansıyacak.

FilmBoxKadın Yıldızlar Kuşağı:Duvak (The PaintedVeil) – 1 Mart Pazartesi- Saat: 21:30

1 Mart Pazartesi gecesi ekranlara gelecek filmde İngiltere doğumlu aktris NaomiWatts’a, Edward Norton eşlik ediyor. Filmin öyküsü, Küçük bir Çin köyünde kolera salgını ile savaşan bir doktorun, bir yandan da evliliğindeki sorunlarla yüzleşmesi üzerine kurulu.

FilmBoxKadın Yıldızlar Kuşağı:Acımasız Tanrı (God of Carnage) –8 MartPazartesi – Saat: 21:30

8 Mart Kadınlar Günü gecesinin ekran bombası, Akademi ödüllü iki kadın yıldızı bir araya getiriyor. Oscar’lı Kate Winslet ve heykelciği iki kez kaldırma başarısı gösteren JodieFoster’ın büyük bir oyunculuk gösterisi sergilediği filmin öyküsü, iki haşarı çocuğun parkta kıyasıya kavgasıyla başlıyor. Ebeveynler, bu sürtüşmeyi bir ev davetiyle modern bir biçimde çözmeye ve tatlıya bağlamaya çalışır. İlk başta medeni biçimde konuşarak sorunu çözmeye çalışsalar dasonrasında işler sarpa sarar ve herkesin birbirinden sakladığı foyası meydana çıkar. Hiç beklenmedik, acımasız bir yüzleşme başlamıştır ve bundan hiç kimsenin kaçması mümkün değildir.

FilmBoxKadın Yıldızlar Kuşağı:Aşk Yeniden (Hope Springs) – 15 Mart Pazartesi- Saat: 21:30

FilmBox Kadın Yıldızlar Kuşağı’nın. 15 Mart gecesi yayınlanacak filmde, Oscar ödüllü efsane aktris MerylStreep’e bir diğer Oscar ödüllü efsane,Tommy Lee Jones eşlik ediyor. Filmin öyküsü, 30 yıllık evliliğin ardından ilişkilerini düzeltmeye çalışan, çok yoğun geçecek ve bir hafta sürecek olan bir evlilik danışmanlığı programına giren bir çift üzerine kurulu.

FilmBoxKadın Yıldızlar Kuşağı:Dumplin(Dumplin) – 22Mart Pazartesi – Saat: 21:30

22 Mart Pazartesi gecesi ekranlara gelecek filmde başrolü, sevilen aktrisJennifer Aniston üstleniyor. Film, farklı karakterlere ve özelliklere sahip bir genç kız ve annesinin güç birliğini öyküleştiriyor. Annesinin Dumplin’, arkadaşlarının da kısaca Will diye çağırdığı Willowdean, fazla kilolu bir genç kızdır. Ancak fazla kiloları onda asla güven eksikliği yaratmamıştır ve halinden çok memnundur. Annesi Rosie ise gençliğinde güzellik kraliçesi olmuş bir kadındır. Kilosuyla dalga geçilmesini pek umursamayan Will, günün birinde Bo adında bir çocukla tanışır ve ona hissettikleri derinleştikçe kendi bedeni hakkında tereddütlere düşmeye başlar. Güvenini tazelemek için gençler arası güzellik yarışması MissTeen Blue Bonnet’e katılmaya karar veren Will ve annesi Rosie, bu süreçte aralarındaki farklılıkları bir kenara bırakıp birbirlerine destek olmak zorundadır.

FilmBoxKadın Yıldızlar Kuşağı:Unutma Beni (Still Alice) – 29Mart Pazartesi – Saat: 21:30

29 Mart Pazartesi gecesi ekranlara gelecek filmin başrolünde, Hollywood’un en güzel aktrislerinden JulianneMoore yer alıyor. Filmde, kendisine konulan Alzheimer teşhisiyle aile bağları test edilmeye başlayan bir dilbilim profesörünün öyküsü anlatılıyor.

FilmBox izlemek isteyen sinema severler, seçkin TV platformları, Vodafone TV Kanal 15 ve KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca, FilmBoxwebsitesi ve FilmBox + uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

SPI International, FilmBox’un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon kişiden oluşan geniş bir abone kitlesine ulaşan FilmBox, popüler TV dizileri, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler gibi farklı türlerde içerik sunuyor. SPI International kanalları arasında, canlı karşılaşma heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu yarışmalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz