KORAY CANDEMİR VE ÖZGE FIŞKIN “SAHNE TOZU YUTANLAR”IN YENİ BÖLÜMÜNDE

1220

Zorlu PSM’ninsahne heyecanını paylaşanözel isimleri bir araya getirdiğiYoutubeserisi “Sahne Tozu Yutanlar”, yeni bölümünde müzik dünyasınındeneyimli isimleri Koray Candemir ve Özge Fışkın’ı bir araya getirdi. Sanatçıların pandemi koşullarında yaşadıklarıtecrübelerinin yanı sıra unutulmaz sahneanılarını da anlattıkları“Sahne Tozu Yutanlar”ın yeni bölümünü Zorlu PSM Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yeni formatlardaki dijital içerikleriyle seyircilere farklı deneyim sunmayı sürdüren Zorlu PSM, “Sahne Tozu Yutanlar” programında, deneyimli isimlerin samimi sohbetleriyle sahnede olmanın ruhunu paylaşıyor.

Her şeyi alabilirler ama neşemizi asla…

Her hafta,sahne heyecanını paylaşan sanatçıların, birbirlerine merak ettiklerini sordukları ve sahne tozu yutmanın kendileri için anlamını paylaştıkları Zorlu PSM’ninYoutube serisi “Sahne Tozu Yutanlar”da bu hafta;müzik sahnelerinin sevilen isimleriKoray Candemir ve Özge Fışkın’ınkeyifli sohbetleriyle kamera karşısına geçiyor.

Pandemi koşullarıylacanlı sahne performanslarının askıya alınmasının kendileri için nasıl bir süreç yarattığını anlatan deneyimli isimler;yeniden sahnede seyircileriyle buluşacakları günleri iple çektiklerini ifade etti.Sahne tozu yutmak deyimini hakkıyla yerine getirmiş sanatçılar, kanlı canlı seyirci yerine telefon ekranlarında izleyicilerle buluşmanın zorluğunu anlattı.

Pandemi sürecinin kendileri için nasıl geçtiğine dair de samimi bir sohbet gerçekleştiren ikiliden Özge Fışkın “Karantina içimdeki şefin ortaya çıkmasına sebep oldu, bu hayatta şarkı söylemekten sonra en çok sevdiğim şeyin yemek yapmak olduğunu yeniden keşfettim.” ifadelerini kullandı.

Dinleyiciyle kurulan bağda hem şarkıyı sevmenin hem de teknik yerine hissederek söylemenin en önemli noktalar olduğunu vurgulayan ikili, içinden geçtiğimiz olağanüstü sürece yönelikse “Her şeyi alabilirler ama neşemizi asla”sözleriyle umutlarını yitirmediklerini vurguladılar.

Koray Candemir ve Özge Fışkın’ınkeyifli ve bir o kadar da içten sohbetiyle“Sahne Tozu Yutanlar”ınyeni bölümünüZorlu PSM YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz