JUSTIN BIEBER, NICKELODEON ÇOCUKLARIN SEÇİMİ ÖDÜLLERİNDE ANA SANATÇI OLARAK SAHNE ALACAK

635

Grammy® Ödüllü dünya yıldızı Justin Bieber, bu yılki “Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri 2021”de baş sanatçı olacak.Film, televizyon, müzik ve spor alanlarında sevilen yıldızların yer alacağı ödül töreninde “Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülü 2021” sahnesinde performans sergileyecek olan Bieber, Quavo ile listelerin zirvesinde yer alan hit şarkıları single’ı “Intentions” ve son single’ı “Anyone”seslendirecek.

Oyuncu, komedyen ve Saturday Night Live efsanesi Kenan Thompson’ın ev sahipliğinde Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülü 2021, Türkiye saatiyle 14 Mart Pazar günü 06:30’da canlı olarak yayınlanacak. Gösteri ayrıca Nickelodeon, TeenNick, Nicktoons ve Nick Jr. kanalından da eş zamanlı olarak seyredilebilecek.

Dünya yıldızı Bieber, “Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri benim ilk ödül şovumdu ve yine bu sende de burada yeni şarkılarım ile sahne almak benim için tam bir maziye dönüş oldu. Şov bu yıl farklı görünse de, ödül töreni her zamanki çok eğlenceli geçecek gececek ve kesinlikle slime sıkıntısı olmayacak!” dedi.

Daha önce birçok kere Çocukların Seçimi Ödülü’ne layık gösterilen Bieber, bu yıl beş adaylık ile ödüllere liderlik ediyor: Chance the Rapper ile birlikte seslendirdikleri “Holy”, Benny Blanco ile şarkıları “Lonely” ve Ariana Grandeile düeti“Stuck with U” dahil “En İyi Müzik İşbirliği” kategorisinde 3 adaylığı var.Ayrıca “Yummy” ile “En İyi Şarkı” ve “En İyi Erkek Sanatçı” kategorileri için de birer adaylığı bulunuyor.

2020’yi üç ses getiren single ile kapattıktan sonra – Chance the Rapper ile “Holy”, Benny Blanco ile “Lonely” ve Shawn Mendes ile “Monster” – Bieber, yeni yılda yepyeni single’ı “Anyone”ı çıkardı ve New York’ta canlı yayınlanan bir konserde sahneye geri döndü.

YouTube’da 60 milyon aboneyle 1 numaralı sanatçı olan Bieber, 65 milyonun üzerinde aylık dinleyicisiyle Spotify globalde 2. sırada yer alıyor. Haftalık 200 milyondan fazla ABD radyo dinleyicisi, Billboard Top 40’ta üç parça ve 2020 albümü “Changes” için üç Grammy adaylığı ve bir Amerikan Müzik Ödülü ile Bieber, dünyanın en büyük sanatçılarından biri olarak anılmaya devam ediyor.

Sevdikleri sanatçılara destek vermek isteyenler www.KidsChoiceAwards.comsitesi üzerinden oy kullanabilirler. Oylar aynı zamanda Twitter’da sosyal medya aracılığıyla kullanabilecek. Facebook’ta Nickelodeon’u beğenerek ve Twitter ve Instagram’da @Nickelodeon’u takip ederek tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Nickelodeon’un “Çocukların Seçimi Ödülleri 2021”, Barbie®, Goldfish® Flavor Blasted® krakerleri, got milk?, LEGO® VIDIYO ™, Olive Garden® ve Super Mario 3D World + Bowser’s Fury sponsorluğunda gerçekleşecek.

KCA hakkında:

Yapımcılığını Nickelodeon Productions’ın üstendiği 2021 Nickelodeon Kids’ Choice Awards, Senaryosuz İçerik Genel Müdür Yardımcısı Rob Bagshaw liderliğinde yürütülüyor. Michael Dempsey’in, yürütücü yapımcı olarak çalıştığı etkinlikte, Amy Johnson ve Magda Liolis ise yardımcı yapımcılar olarak görev yapıyor. Nickelodeon’un Senaryosuz İçerik yöneticileri Rob Bagshaw ve Paul J Medford’un yönetici yapımcı olarak görev yaptığı töreni Glenn Weiss yönetiyor.

Nickelodeon Hakkında

41. yılını kutlayan Nickelodeon, çocuklar için bir numaralı eğlence markası olmaya devam ediyor. Çocukları yaptığı her işte ilk sıraya koyarak küresel bir marka haline gelmiş olan Nickelodeon, Amerika Birleşik Devletleri ve dünya çapında televizyon programlama ve yapımının yanı sıra tüketici ürünleri, dijital, konum tabanlı deneyimler, yayıncılık ve uzun metrajlı filmleri de bünyesinde barındırıyor Daha fazla bilgi için http://www.nickpress.com adresini ziyaret edin. Nickelodeon ve ilgili tüm başlıklar, karakterler ve logolar ViacomCBS Inc.’ın ticari markalarıdır. (Nasdaq: VIACA, VIAC).

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz