Türkiye’nin köklü derneklerinden olan Aşçılar Derneği’nin 9. kez düzenleyeceği International İstanbul Culinary Cup, her yıl olduğu gibi 2020’de de, binlerce Executive Chef ile ulusal ve uluslararası pek çok tedarikçi firmayı bir araya getirecek.

Aşçılar Derneği’nin 29 Şubat – 1 Mart 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleyeceği International Istanbul Culinary Cup’ta, Aşçılar Derneği’nin 23. Yıl etkinliği kutlamasının yanı sıra aşçı adayları ve profesyonel şeflere yönelik olan İstanbul Culinary Cup yarışması 5. kez gerçekleştirilecek. Etkinlik bu yıl, uluslararası bir ağ olan ve Türkiye’deki öncülüğünü Alanya Belediyesi’nin sürdürdüğü “Alanya Mutfak Mirası – Alanya Culinary Heritage” temasını işleyerek, Türkiye’nin mutfak kültürlerine destek vermeye devam edecek.

Türkiye’nin öne çıkan gastronomi kültürü yarışmalarından biri olan İstanbul Culinary Cup, 2020’de de ülkemizin 7 bölgesinden profesyonel aşçılar ve aşçı adaylarını başta olmak üzere, sektörden 20 bini aşkın kişiyi ağırlayacak.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz