İŞ SANAT’TAN KALPLERE “BAHARDA CAZ” RİTMİ

1127

Çevrimiçi sezonunu birbirinden renkli konser ve etkinliklerle sürdüren İş Sanat,Şenova Ülker Caz Orkestrası’na solist olarak Erdem Özkan ve Sibel Köse’nin eşlik edeceği “Baharda Caz” konseriyle izleyicilerine baharı hatırlatıyor. Caz müziğinefsane isimleri Frank SinatraileElla Fitzgerald’ın sesinden tanıdığımızStrangersInTheNight,CheeckToCheeck, Fly Me ToThe Moongibi unutulmaz aşk şarkılarıkonserde dinleyicileri ile buluşacak.

İş Sanat’ın İş Kuleleri Salonu’nda izleyicisiz olarak kaydedilen, şarkı düzenlemelerinipiyanist ve trompet sanatçısıHalil İbrahim Işık’ın yaptığı konser,  ilk gösterim tarihi20 Mart Cumartesi günü saat 20.30’dan itibaren İş Sanat’ın YouTube kanalı ve internet sitesi üzerindensezon boyunca izlenebilir.

Trompet sanatçısı Şenova Ülker tarafından kurulan toplulukta, Ediz Hafızoğlu (davul), Kağan Yıldız (kontrbas), Ercüment Orkut (piyano), Bulut Gülen (trombon), Engin Recepoğulları (tenor saksafon), Serhan Erkol (alto saksafon) ve Barış Doğukan Yazıcı (trompet) yer alıyor.

İş Sanat’ın daha önce yayına aldığı ve onbinlerce izlenmeye erişen, Beatles’tan Charlie Parker’a uzanan repertuarları ile Genedos, gitarist Bilal Karaman ve Ece Göksu’nun swing projesi Bilal Karaman SwingBandve Ece Göksu konserleri Youtube’dan Mayıs ayı sonuna kadar izlenebilir.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz