İNCİ KEFALİ KEFİ’NİN SERÜVENLERİ DEVAM EDİYOR

180

Seda Öğretir’in kaleme aldığı, Nuran Balcı Özekçin’in resimlediği Kefi’nin Maceraları:Kefi ve Yeni Arkadaşı 15 Aralık’ta raflardaki yerini alıyor.

Van Gölü’nde yaşayan Kefi, sevgi dolu ve bir o kadar da macera tutkunu bir inci kefalidir. Serinin ilk iki kitabında birçok zorlukla mücadele edip ucu antik kentlere varan keyifli yolculuklara çıkan kahramanımız bu kez bir yaz ördeği olan Benekli’yle arkadaş olup yepyeni şeyler öğreniyor, türlü serüvenlere atılıyor. Ancak yeni dostuna dikkat kesilen Kefi’nin, halinden hiç de memnun olmayan biriyle yüzleşmesi ve sorunlarını çözmesi gerekiyor.

Resimleyen: Nuran Balcı Özekçin

Tür: Çocuk – Öykü (6-8 Yaş)

Sayfa Sayısı: 32

Seda Öğretir Hakkında

1980 yılında Eskişehir’de doğan Seda Öğretir, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nden mezun oldu. 2001 yılından bu yana ulusal televizyon kanallarında program ve haber merkezi bölümlerinde çalıştı. Muhabir, editör, sunucu, moderatör olarak görev yaptı. Halen bir haber kanalında çalışıyor. Mesleğiyle ilgili özel kurslarda ve üniversitelerde eğitim veriyor. Kalemleri, defterleri ve kitapları çok seven Seda Öğretir evli ve Ada’nın annesidir.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz