İKSV tarafından gerçekleştirilen İKSV Galaları’nda Renée Zellweger’in sinema ve sahnenin en büyük efsanelerinden Judy Garland’a hayat verdiği Judy, vizyona çıkışından önce, 19 Aralık Perşembe 21.30’da Cinemaximum City’s Nişantaşı’nda gösterilecek.

Judy Garland’ın Londra’ya yerleştikten sonraki parlak olduğu kadar zorlayıcı ve tüketici son günlerini anlatan Judy’nin yönetmeni Rupert Goold. Filmin oyuncu kadrosunda performansıyla göz kamaştıran Renée Zellweger’in yanı sıra Rufus Sewell, Jessie Buckley, Finn Wittrock, Michael Gambon ve Judy Garland’ın kızı Liza Minnelli rolünde Gemma-Leah Devereux yer alıyor.

Judy, çocuk yaşta ünlü olan, Oz Büyücüsü’yle yıldızı parlayan, “Somewhere Over the Rainbow” şarkısı hâlâ söylenen, Hollywood tarihinin en büyük müzik yıldızı Judy Garland’ı sahnedeki benzersiz başarısı, müthiş esprilerinin yanında kişisel trajedisiyle beyazperdeye taşıyor.

Atlanta Eleştirmenler Birliği, Britanya Bağımsız Sinema Ödülleri (BIFA), Hollywood Film Ödülleri, Los Angeles Online Eleştirmenler Birliği ve Palm Springs Film Festivali’nde Renée Zellweger’e En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü getiren ve Türkiye’de 3 Ocak’ta gösterime girecek olan film, İKSV Galaları kapsamında 19 Aralık Perşembe 21.30’da Cinemaximum City’s Nişantaşı’nda.

Biletler 10 Aralık’ta satışta

İKSV Galaları kapsamında 19 Aralık Perşembe 21.30’da Cinemaximum City’s Nişantaşı’nda gösterilecek olan Judy filminin 25 TL olan biletleri 10 Aralık Salı günü 10.30’dan itibaren Biletix ve İKSV ana gişeden satışa sunuluyor. Lale Kart üyeleri için ön satış 9 Aralık Pazartesi günü saat 10.30’da başlıyor.

JUDY
19 Aralık Perşembe 21.30 Cinemaximum City’s Nişantaşı
ABD-İngiltere
İngilizce; Türkçe altyazılı, 118’
Yönetmen: Rupert Goold
Senaryo: Tom Edge
Oyuncular:
Renée Zellweger
Finn Wittrock
Jessie Buckley
Rufus Sewell
Michael Gambon

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz