GELENEKSEL TÜRK KAHVESİNE 5. NESİL YORUM

2025

5. nesil kahveci KaaveRoastery, kaliteli kahve çekirdekleriyle nitelikli Türk kahvesi keyfi sunuyor.

Geçmişten günümüze dostluğun ve keyifli sohbetlerin simgesi olan geleneksel Türk kahvesi, KaaveRoastery mağazalarında yüksek kaliteli kahve çekirdekleri ve inovatif teknolojilerle demlenip modern bir yorumlakahveseverlerin fincanlarına geliyor.

Yeni nesil kahveci olarak kültürümüzün yapı taşlarından Türk kahvesine büyük önem veren marka, ismini de aynı holding bünyesinde bulunduğu Fakir Hausgeräte’nin Türk kahvesi makinesi Kaave’den alıyor.

Geniş bir yeme-içme menüsüne sahip olan KaaveRoastery,Türk kahvesini klasik, sütlü ve nanolot olmak üzere 3 çeşitle damaklara sunuyor. Kahvesini evde ya da işte de tüketmek isteyenler, mağazalarda bulunan kahve kavurma alanlarında,dilediği kahve çekirdeğini Türk kahvesi ayarında çektirerek paket olarak alabiliyor. Ayrıca online kanallardan da paket Türk kahvesi siparişi verilebiliyor.

Özel Seçenek: Nano Lot Türk Kahvesi

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinin hasat edilmesiyle sınırlı olarak elde edilen nanolot kahve çeşitlerini kahve tutkunlarıyla buluşturan KaaveRoastery, Türk kahvesinde de bu çekirdekleri kullanıyor. Menüde yer alan nanolot Türk kahvesi, bu geleneksel lezzetten vazgeçemeyenlere üst düzey bir deneyim yaşatıyor.

KaaveRoastery mağazaları pandemi önlemleri çerçevesinde şimdilik saat 09:00-19:00 arasında hizmet veriyor.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz