FIRINYA’DAN DAMLA SAKIZLI PASKALYA ÇÖREĞİ

81

Nefis tadı ve mis gibi kokusuyla çay saatlerinin vazgeçilmezi paskalya çöreği… Mart ayının sonunda başlayan ve nisan ayının sonuna kadar devam eden Paskalya dönemi başta olmak üzere yılın her günü sevilerek tüketilen paskalya çöreği, benzersiz tadıyla fırınlarda aranan lezzet oluyor. Mahalle fırıncılığının güven ve samimiyetini modern bir anlayışla harmanlayarak, fırın-kafe (bakery-cafe) konsepti ile günümüze taşıyan Fırınya, gerçek damla sakızı kullanarak hazırladığı damla sakızlı paskalya çöreğiyle, lezzet sınırlarını zorluyor. Aynı zamanda içeriğinde hamur işlerine kattığı kendine has lezzeti ve aromasıyla bilinen mahlep de yer alırken, unutulmaz kokusu ve enfes tadıyla tüketicilerin favorisi oluyor. Fırınya ustaları tarafından örgü şeklinde özenle hazırlanan damla sakızlı paskalya çöreği, üzerindeki fındık parçacıkları ve tazecik görünümüyle önce göze sonrasında damaklara hitap ediyor.

Mahalle fırıncılığında yeni nesil konsept…

Bir buğday hikayesi yazarak Türkiye’yi fırın-kafe kültürü ile tanıştıran Fırınya, mahalle fırıncılığını yepyeni bir konseptle bir araya getiriyor. Marka; hem geleneksel ürünleri, hem dünyadan lezzetleri, hem de kendine özgü tatlarıyla zengin bir yelpaze sunuyor. Tamamı ekşi mayalı ekmekler, artizan sandviçler ve ekmek üstleri, fırından sıcak çıkan kruvasanlardan böreklere birçok lezzetle dolu fırın sepeti eşliğinde serpme kahvaltısı, salata ve fit seçenekler, kahve ve bitki çayı çeşitleri ve tabii ki olmazsa olmaz fırından sıcacık unlu mamul lezzetleri de Fırınya lezzetleri arasında yerini alıyor.

Fırınya “Benzersiz Tatlar Ülkesi”nde lezzet şöleni yaşatıyor

“Benzersiz Tatlar Ülkesi” mottosuyla hareket eden ve tıpkı bir ülke gibi bayrağı, haritası, dili, manifestosu ve forması olan Fırınya, sıra dışı konseptiyle dikkat çekiyor. Tüketicileri unutulmaz tatlarla tanıştırmak için yepyeni bir ülkede keşfe çıkaran marka; her damak tadına ve ihtiyaca uygun olarak özenle hazırladığı ürünleriyle misafirlerini ağırlıyor.  Kaliteli, güvenilir, samimi, yenilikçi ve ulaşılabilir marka kimliğiyle müşteri portföyünü her geçen gün genişleten Fırınya, yeni nesil fırın-kafe trendinin en büyük oyuncularından biri olarak ön plana çıkıyor. Gayrettepe, Küçükyalı/Altıntepe ve Nişantaşı şubelerinde hizmet veren Fırınya, yıl sonuna kadar İstanbul’da mağaza sayısını 20’ye çıkarmayı hedefliyor.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz