FACELESS GIRL HEYKELİ AVŞAR FİLM BİNASINDA SERGİLENİYOR

465

Farklı malzemeler kullanarak kendine özgü heykelleriyle ve tablolarıyla dikkat çeken GinaGinali’nin koleksiyonunun en özel parçalarından biri olan Faceless Girl heykeli, film sektörünün duayen yapım şirketi Avşar Film binasında sergileniyor. Sanatseverliğiyle tanınan Şükrü Avşar’ın satın aldığı heykel, GinaGinali’nin özel koleksiyonu olan ve yüzleri maskla kapatılmış gizemli kadın temalı eserlerinden biri. Koleksiyondaki tamamı beyaz renkteki tek eser olan özel tasarımı görür görmez etkilendiğini söyleyen Şükrü Avşar, satın aldığı şık eseri çalışma odasının en özel yerinde sergiliyor.

Genç sanatçı Gina Ginali’nin eserlerini bir süredir takip eden Şükrü Avşar maskeli kadın siluetlerinin yer aldığı koleksiyonu çok beğendiğini ve koleksiyonun en özel parçalarından birine sahip olduğu için mutlu olduğunu da paylaşıyor. Silikon, polyester, tahta ve pirinç malzemelerle hazırlanan tasarımda kadın zarafetini imgeleyen çiçek motifleri dikkat çekiyor.

Yüzleri maskeli kadın figürlerinden oluşan koleksiyonunu sanat severlerin maskenin gizlediği güzel yüzü hayal etmelerini isteyerek hayata geçirdiğini söyleyen Ginalien özel parçalardan biri olan Faceless Girl’ün Avşar Film gibi önemli bir kurumda sergilenmesinden memnuniyet duyduğunu söylüyor.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz