“EN UZUN YOLLAR TEK ADIMLA BAŞLAR”

290

Bedeniniz burada, peki ya zihniniz? Geçmişte, gelecekte ya da belki bir düşte! Kaliteli bir yaşamın tek yolu zihni an’da tutmak… Peki ama bunu nasıl başaracağız? Bu sorunun yanıtı, Prof. Dr. Bilge Uzun’un ‘mindfulness’ öğretisini anlattığı ve İnkılâp Kitabevi’nden çıkan yeni kitabı En Uzun Yollar Tek Adımla Başlar’da saklı!

Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bilge Uzun’un İnkılâp Kitabevi’nden çıkan yeni kitabı Mindfulness/Fark’ANDA’lık – En Uzun Yollar Tek Adımla Başlar, raflardaki yerini aldı. En Uzun Yollar Tek Adımla Başlar okurlarına, her bir anı dolu dolu duyumsayacakları yepyeni bir hayat vadediyor.

Prof. Dr. Bilge Uzun

Prof. Dr. Bilge Uzun yeni kitabında, modern hayatın karmaşasında sürekli bir yerlerde takılı kalan zihnimizi ‘şu an’a döndürmeyi amaçlayan ‘mindfullness’ kavramını samimi bir dille ele alıyor. Kökenleri Buda ve Mevlana’ya kadar uzanan bu eşsiz öğretiyi kendi hayatından örneklerle harmanlayan Prof. Dr. Uzun, En Uzun Yollar Tek Adımla Başlardaokura adeta içini açıyor. Kitabın geneline yayılan “şimdi bunu deneyin” bölümleri ise herkesi “fark’anda” olmaya davet ediyor.

En Uzun Yollar Tek Adımla Başlar ile okurlar düşüncelerini ve duygularını kontrol etmeyi öğrenirken, zihni ‘şu an’da tutmanın hiç de zor olmadığını görecekler.

Bilge Uzun’un yeni kitabı Mindfulness/Fark’ANDA’lık – En Uzun Yollar Tek Adımla Başlar, İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflarda, inkilap.com, dr.com.tr ve kitapyurdu.com adreslerinde!

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz