D&R’DA MART KONUKLARI

79

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, birbirinden değerli konukları @dr_dunyasi hesabında ağırlamaya devam ediyor. Instagram canlı yayınları ile takipçilerinin hayatına renk katan D&R’ın Mart ayı takviminde keyifli içerikler yer alıyor.

Ahmet Mümtaz Taylan yeni kitabıyla ilk kezD&R’a konuk oluyor

Oyuncu ve yönetmen kimliğine yazarlığı da ekleyen Ahmet Mümtaz Taylan, yeni kitabıyla sevenlerinin karşısına ilk kez D&R canlı yayınında çıkıyor. Yeni kitabı Ara Toplam’ınlansman etkinliğinde okurlarla buluşacak Taylan, kitabın yazım aşamasından edebiyatla ilgili düşüncelerine kadar pek çok konuya değinecek. 24 Mart Çarşamba günü gerçekleşecek etkinlik, saat 21.00’de başlayacak.

Hakan Mengüç yeni kitabıyla D&R canlı yayınında!

Son yıllarda adından sıkça söz ettiren yazar Hakan Mengüç, “Gitmeli Miyim Kalmalı Mıyım” isimli yeni kitabının lansmanını D&R canlı yayınında yapıyor. Müzikten edebiyata kadar birçok alanda yetenekleri ile dikkat çeken genç yazar, 26 Mart Cuma günü saat 22.00’de dr_dunyasi Instagram hesabındahayranlarıyla bir araya gelecek ve yeni kitabıyla ilgili merak edilenleri yanıtlayacak.

MayeMusk, Türk okurlarıyla buluşuyor

D&R, dünyaca ünlü isimleri Türk hayranları ile buluşturmaya devam ediyor. Tesla ve SpaceX’in sahibi ElonMusk’ın model, diyetisyen ve yazar annesi MayeMusk, 30 Mart Salı günü saat 20.00’de D&R ile evlerinize konuk oluyor. “Bir Kadın Plan Yaparsa” adlı kitabı ile milyonlara ulaşan Musk, @dr_dunyasi Instagram hesabından gerçekleşecek canlı yayında Kaan Cumalıoğlu’nun sorularını yanıtlayacak.

Mart ayı etkinlik takvimi:

24 Mart Çarşamba, saat 21.00 – Ahmet Mümtaz Taylan

26 Mart Cuma, saat 22.00 – Hakan Mengüç

30 Mart Salı, saat 20.00 – MayeMusk

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz