CEVDET MERCAN İLE SAHNE ÇALIŞMASI DERSLERİ BAŞLADI

147

Asi, Kayıp Şehir, Paramparça, Zalim İstanbul, Bir Çocuk Sevdim gibi sevilen yapımların başarılı yönetmeni Cevdet Mercan ile Sahne Çalışması II dersleri, 6 Ocak’ta Famelog Academy’nin Oyunculuk Okulu’nda başladı. Her pazartesi 18.00’de düzenlenen derslere katılmak için kayıtlar 20 Ocak’a kadar devam ediyor.

Sanat ve medya akademisi Famelog Academy’nin Oyunculuk Okulu’nda; Cevdet Mercan ve Barış Kışlak Sahne Çalışması, Esra Bağışgil Oyunculuğa Giriş, Nilay Erdönmez iseDiksiyon ve Etkili Konuşmaderslerini veriyor. Öğrenciler, ana derslerin yanı sıradüzenlenen atölye çalışmalarında ise, Mustafa Alabora, Yüksel Aksu, Emin Gürsoy gibi her biri alanında usta isimlerle buluşuyorlar.

Asi, Kayıp Şehir, Paramparça, Zalim İstanbul, Bir Çocuk Sevdim gibi çok sevilen ve çok izlenen televizyon dizilerinin yanı sıra Türkiye’nin ilk korku-gerilim serisi “Kabuslar Evi” projesinin üç filminin de yönetmenliğini üstlenen Cevdet Mercan’ın Sahne Çalışması II dersleri 6 Ocak Pazartesi günü başladı. Deneyimli yönetmenin derslere kaydolmak için 20 Ocak Pazartesi gününe kadar academy@famelog.com adresinden ya da 0542 301 32 63 numaralı telefondan Famelog Academy’e ulaşılabilir.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz