Led Zeppelin’in gitaristi Jimmy Page ile aynı sahneyi paylaşan, güçlü ve karakteristik sesine rağmen rock müziğin gizli kalmış ismi Burak Sayın, kendi bestelerini müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Sayın’ın, önümüzdeki aylarda Sony Music Türkiye/R-Act etiketiyle piyasaya çıkacak albümünün parçaları, single’lar halinde yayınlanıyor. Akıncan Eldes prodüktörlüğünde kaydedilen albümde Akın Eldes gitarıyla, Cengiz Baysal davuluyla güçlü sese eşlik ediyor. İlk single’ı “İmkansız”ın ardından ikinci single’ı “Deliyim”i müzikseverlerle buluşturan Burak Sayın, 5 Kasım Salı akşamı Kadıköy Dorock XL sahnesinde seyircisiyle buluşacak.

Rock müzik sanatçısı Burak Sayın’ın önümüzdeki aylarda Sony Music Türkiye/R-Act etiketiyle piyasaya çıkacak albümünün parçaları, single’lar halinde tek tek yayınlanmaya devam ediyor. Akıncan Eldes prodüktörlüğünde kaydedilen, sanatçının kendi bestelerinden oluşan albümde, usta gitarist Akın Eldes ve usta davulcu Cengiz Baysal’ında imzaları yer alıyor. Akın Eldes’in gitarıyla eşlik ettiği ilk single’ı “İmkansız”ı geçtiğimiz aylarda yayınlanan Sayın’ın ikinci single’ı “Deliyim” de müzikseverlerle buluştu.

Burak Sayın, grubunda genç kadın davulcu Leyan Şenay’a yer verirken, gitarda parlayan genç yetenek Akıncan Eldes, klavyede usta isim Barış Göker, bas gitarda ise sessiz kahraman Arif Ortakmaç yer alıyor.

“İmkansız” ve “Deliyim” single’ları ve video klipleri tüm dijital platformlardaki yerini alan Burak Sayın’ın solo konseri, 5 Kasım 2019 Salı akşamısaat 22.30’da Kadıköy Dorock XL’da gerçekleşecek. Yeni single’larının yanı sıra etkilendiği büyük ustaların parçalarını da yeniden canlı olarak yorumlayacak olan Sayın’ın konser biletleri, Biletix’ten ve sahnenin gişesinden temin edilebilir.

“DELİYİM” KLİBİNİ İZLEMEK ve İNDİRMEK İÇİN:  https://www.youtube.com/watch?v=0Hkvc0Aa-jE

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz