“Kadınlar Güldüremez” inancını kırarak hayatının trajikomik hikayelerini eğlenceli bir dille anlatan ve günümüz komedi anlayışına farklı bir soluk getiren LesliKaravil’in gösterisiLesli ile StandUp,BluTV seyircisiyle buluştu.

Kadın erkek dengesinde bozulma, sistemin çökmesi ve evlilik kurumunun sorgulandığı bir dönemde teknolojinin insanların hayatına getirdikleri ve götürdüklerini kahkaha tufanına boğan bir anlatımla işleyen Lesli ile StandUp, BluTV seyircisine eğlenceli anlar yaşatacak. 2017’den bu yana birçok sahnede gerçekleştirdiği StandUp gösterisiyle mizahını ortaya koyan ve son olarak Zorlu PSM Touché’dasahne alan Lesli Karavil, şimdi de BluTV seyircisini davet ediyor.

StandUp’a Kadın Dokunuşu: LesliKaravil

StandUp sektörünün erkek egemen yapısına kadın bakış açısıyla ışık tutan LesliKaravil’inkadın olmak ve ilişkiler üzerine muzip hikayeleri, harika enerjisiyle birleşiyor ve seyircisiyle bütünleşiyor. Kendisini çocukluğundan bu yana topluluk içinde hikayeler anlatan ve enerjisiyle insanları güldüren biri olarak tanımlayan Karavil, daha o yaşlardayken dahi ileride komediyle ilgileneceğini sezdiğini belirtiyor. Yaşamın kendisi, hayatında geçirdiği evreler ve bu evrelerin zorluklarına farklı bir bakış açısı ile bakma çabasının kendisini beslediğini ifade eden Karavil, kendi yaşamanın ve karşılaştığı absürt durumlarınStandUpgösterisinin oluşmasında önemli pay sahibi olduğunu söylüyor.

Lesli Karavil

“Her Zaman Daha İyi Yapabilmenin Yollarını Keşfetme Yolculuğundayım”

StandUpgösterisiyle birlikte kadınların komik olamayacağı ve güldüremeyeceğine dair algıları yıktığına değinen LesliKaravil, kendisi için sadece yapmanın bir değerinin olduğunu söylüyor. Her zaman yapmanın içinde daha iyi yapabilmenin yollarını keşfetme yolculuğunda olduğuna dikkat çeken Karavil, bu süreç boyunca biriktirdiklerinin gösterisini olgunlaştırdığına belirtiyor.Gösterisini yazma sürecinde hiçbir şey yapmadan ve dış uyaranlardan kendisini koruyarak kağıda döktüğünü açıklayan başarılı StandUp’çı,üretim sürecinin ardından ise yakın arkadaşlarıyla kendisine değerlendirme şansı yarattığını söylüyor.

“Kadınlar Güldüremez” inancını kırarak hayatının trajikomik hikayelerini eğlenceli bir dille anlatan ve günümüz komedi anlayışına farklı bir soluk getiren LesliKaravil’inStandUp gösterisiLesli ile StandUp, BluTV’de izlenebilir.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz