Philip Ridley’in yazdığı, H. Can Utku’nun dilimize çevirdiği “Biz İyi İnsanlarız” isimli oyun Tiyatro Fafa tarafından sahneleniyor. Eyüp Emre Uçaray’ın yönetmenliği yaptığı oyunda Fürüzan Aydın ve Aşkın Şenol rol alıyor. “Biz İyi İnsanlarız” 14 Ocak Salı günü Baba Sahne’de, 25 Ocak Cumartesi günü Kadıköy Koma Sahne’de seyirciyle buluşacak.

“Merhaba. Füruzan ve Aşkın olarak sizlere hayatımızı değiştiren bir hikayeden bahsetmek istiyoruz. Ollie ve Jill’in hikayesi…

Onlar, bugünkü yaşantımızı kurmak için bize ilham kaynağı oldular. Hepimiz mutlu bir yuva kurmak için çabalamıyor muyuz? Ailecek bir araya gelip güzel yemekler yiyebileceğimiz kocaman bir mutfak… Huzur içinde korkmadan uyuyabileceğimiz güvenli bir ev… Çocuklarımızla hafta sonu gezilerine gidebileceğimiz bir araba…

Bütün bunlara ulaşmak artık rüya değil! Bu rüyayı gerçekleştirebilmek için yapmamız gereken fedakarlıklar ilk başta size biraz sarsıcı gelebilir, hatta korkunç. Ama hepimiz bu rüyayı hak etmiyor muyuz? Çünkü her birimiz içten içe biliyoruz ki aslında hepimiz, iyi insanlarız. Biz iyi insanlarız.”

“Biz İyi İnsanlarız” 14 Ocak Salı günü saat 20.30’da Baba Sahne’de, 25 Ocak Cumartesi günü saat 19.00’da Kadıköy Koma Sahne’de seyirciyle buluşacak.

Yazan: Philip Ridley

Çeviren: H. Can Utku

Yöneten: Eyüp Emre Uçaray

Yönetmen Yrd: Kürşad Divarcı

Müzik: Tolga Çebi

Şarkıyı Seslendiren: Özgür Çevik

Oynayanlar: Füruzan Aydın

Aşkın Şenol

Afiş Tasarım: Ecehan Toprak

Işık ve Ses Kumanda: Uğur Aksu – Onur Cevizoğlugil

Reji Asistanları: İrem Geylan – Onur Cevizoğlugil

Sahne Fotoğrafları: Emre Mollaoğlu

Organizasyon: Triaa Organizasyon

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz