AVCILAR’DA BELEDİYE ORKESTRASI KURULUYOR

296

Kültür sanat çalışmalarına hız veren Avcılar Belediyesi, Avcılarlı vatandaşlardan oluşacak belediye orkestrasının kurulması için çalışmalara başladı. Orkestrada yer almak isteyen vatandaşlar için başvurular 6 Ocak – 6 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Avcılar Belediyesi, Avcılar’ı bir kültür sanat kenti haline getirmek için yürütülen çalışmalara bir yenisini ekliyor. Avcılarlı vatandaşlardan oluşacak bir belediye orkestrası kurulması için Kültür Sanat Müdürlüğü tarafından çalışmalar başlatıldı. Nota bilgisine sahip, herhangi bir enstrüman çalabilen ya da sesine güvenen tüm Avcılarlı vatandaşlar orkestraya katılmak için 6 Ocak – 6 Şubat tarihleri arasında başvuru yapabilecek. Kayıtlar Barış Manço Kültür Merkezi, CinahgirKentevi, FirüzköyKentevi, IspartakuleKentevi ve Tahtakale Kentevi’nde alınacak.

Orkestraya alınacak vatandaşlar için herhangi bir yaş sınırı belirlenmedi. 6 Şubat’ta sona erecek başvuruların ardından gerçekleştirilecek mülakatlar sonucunda orkestraya katılacak vatandaşlar belirlenecek.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz