Seyircilerini, 1960’lardan günümüze uzanan tesadüflerle örülü romantik bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanan “Aşk Tesadüfleri Sever 2” filminin ikinci teaser videosu yayınlandı! Uzun bir aradan sonra “Aşk Tesadüfleri Sever 2” ile beyazperdeye dönen Zuhal Olcay’ın yanı sıra Uğur Polat, Levent Can, Erkan Can, Hülya Gülşen ve Eli Mango’nun da ilk görüntülerinin yer aldığı video, bekleyişin heyecanını daha da yükseltiyor.

Yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak’ın birlikte oturduğu Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin yeni teaser videosunda İstanbul’dan Ankara’ya, 1960’lardan günümüze uzanan aşk dolu bir hikâyenin görüntüleri seyirciyle buluşuyor. Başrollerini Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz’ın paylaştığı filmde rol alan usta isimler Zuhal Olcay, Uğur Polat, Levent Can, Erkan Can, Hülya Gülşen ve Eli Mango da, ikinci teaser videosunda ilk kez seyirci karşısına çıkıyor.

Gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan, tesadüflerle örülü unutulmaz bir aşk hikâyesini beyazperdeye taşıyan “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, geçmişin aşklarını günümüz ilişkileriyle karşılaştırırken seyircisini 1960’lardan günümüze romantik bir yolculuğa çıkaracak.

Hüzzam Film ve Böcek Film ortak yapımı olan, dağıtımcılığını CGV Mars Dağıtım’ın üstlendiği “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, 31 Ocak 2020’de vizyona girecek.

Hikâyesi ilk filmde olduğu gibi İpek Sorak’a ait olan “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin senaryosu yine Nuran Evren Şit’in imzasını taşıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak ile İpek Sorak birlikte oturuyor. Filmin, beş yıla yayılan uzun bir hazırlık aşamasının ardından çekimleri Ankara ve İstanbul’da gerçekleşiyor. Başrollerini başarılı oyuncular Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz’ınpaylaştığı filmin zengin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Zuhal Olcay, Uğur Polat, Levent Can, Erkan Can, Türkü Turan, Hülya Gülşen, Eli Mango gibi isimler de yer alıyor.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz