ARTER’DE ÇEVRİMİÇİ REHBERLİ TURLAR TEMMUZ AYINDA DA DEVAM EDİYOR

3411

Arter’in çevrimiçi rehberli turları, Temmuz ayı boyunca her Cuma 18:30’da ücretsiz olarak düzenlenmeye devam ediyor. Sanat etrafında buluşmanın birleştirici gücüne odaklanan turlar, belirli temalar etrafında oluşturulan farklı eser seçkilerini rehber eşliğinde sunuyor. Çevrimiçi rehberli turlara katılmak için turlar@arter.org.tr adresine yazarak rezervasyon yaptırmak yeterli.

16 Haziran itibarıyla kontrollü olarak yeniden ziyarete açılan Arter, çevrimiçi ortamda düzenlediği etkinliklerini de sürdürüyor.


Didem Erk
Suç ve Ceza (Siyah İplik serisinden)
Detay
2017
Arter Koleksiyonu
Fotoğraf: Hadiye Cangökçe

Arter çevrimiçi rehberli turlarında, katılımcıların yapıtları kendi hayat deneyimleriyle ilişkilendirerek yorumlamalarını teşvik eden bir yaklaşım benimsiyor.

Ücretsiz olarak düzenlenen çevrimiçi rehberli turlar, 3, 10, 17 ve 24 Temmuz 2020 Cuma günleri 18:30–19:15 saatleri arasında gerçekleşecek. Diyalog ve tartışmaya daha fazla zaman tanımak adına sınırlı katılımcıyla düzenlenen turlara katılmak için bu tarihlerden önce turlar@arter.org.tr adresine yazarak rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz