ARTER HAZİRAN AYI BOYUNCA SİZİ “EVDEN ANLAT”MAYA DAVET EDİYOR

206

COVID-19 salgınının yayılma riskine karşı alınan sağlık tedbirleri kapsamında ziyarete kapalı olan Arter, Öğrenme Programı etkinliklerine çevrimiçi ortamda devam ediyor. Arter’in, her katılımcının evinde bulunan birer sanat yapıtını veya nesneyi diğer katılımcılara anlatmasını temel alan “Evden Anlat” başlıklı çevrimiçi buluşmaları, Haziran ayı boyunca her Pazartesi saat 19:00’da gerçekleşecek. “Evden Anlat” etkinliğine ücretsiz olarak katılmak için ogrenme@arter.org.tr adresi üzerinden kayıt yaptırmak yeterli.

Fiziksel mekânlarda bir araya gelemediğimiz bu dönemde Arter Öğrenme Programı ekibi, “Evden Anlat” başlıklıçevrimiçi buluşmalar düzenliyor. Sanat etrafındaki diyaloğu ev ortamında da sürdürmeyi amaçlayan “Evden Anlat” buluşmalarında, katılımcıların seçtikleri yapıt veya nesnelere ilişkin kısa anlatımlarını takiben bu paylaşımlar üzerine toplu bir sohbet gerçekleştiriliyor.

1, 8, 15, 22 ve 29 Haziran 2020 Pazartesi günleri saat 19:00’da gerçekleşecek çevrimiçi “Evden Anlat” buluşmalarından birine katılmak için, ogrenme@arter.org.tr adresi üzerinden kayıt yaptırmak gerekiyor. Ücretsiz olarak düzenlenen etkinliklere katılım, kontenjanla sınırlıdır.

Yorum Yazınız

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen İsminizi Giriniz